KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235395
nr 1423 5395
Veteslav Kliuchnikov, Syrener i Rörstrandskrus. Signerad. 2019, Olja på duk, 60x65, oramad
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:59:21
3.000 kr
4.400 kr
4.600 kr
5.000 kr